Skip to main content

Profesionālā DĀRZKOPĪBA Nr. 15

IznācisProfesionālās Dārzkopības” 15. izdevums! Visi kopā – zinātnieki, uzņēmēji, sabiedrisko un valsts institūciju pārstāvji veido šo žurnālu, kuram ir sava vieta dārzkopības izdevumu vidū.

Šajā žurnālā: novērojumi augļkopības sadaļā par jaunajām Baltkrievu šķirnēm; Māras Skrīveles pārdomas par dārza uzturēšanu un mēslošanas jautājumiem; ar šo izdevumu uzsākam rakstu sēriju par svarīgāko sekmīgai kauleņkoku dārza ierīkošanai. Ogu daļā A. Brūvelis vēlreiz par zelta ogām – smiltsērkšķiem; pandēmijas ēnā zemenes un 2021.g. ogu sezona, kā arī vīnogu kolekcijas vērtējums, aktualitātes to kopšanā. Dārzeņkopības interesentiem – ārstniecības salvija, kāpostu un sīpolu kaitēkļu ierobežošana un jauktie stādījumi. Augļkopjiem AgriHorts sniedz ieskatu aizgājušās sezonas augu aizsardzības aktualitātēs. Vēl arī par gaismu šajā numurā, tās avotu miltrasu ierobežošanā bazilikam un ķirbjaugiem. Nozares aktualitātes, t.sk. projektiem un atbalstiem laikā starp diviem plānošanas periodiem.

Šo Profesionālā Dārzkopja izdevumu piedāvājam skatīt un lasīt arī versijā, kurā lapas pāršķiramas gluži kā ikdienišķā žurnālā.

Visi iepriekš publicētie "Profesionālās DĀRZKOPĪBAS" numuri skatāmi Tehnoloģiju pārnese centra (FruitTechCentre) mājas lapā nodaļā "Publicētie izdevumi".

Submitted on: 23/11/2021