Перейти к основному содержанию

Profesionālā DĀRZKOPĪBA Nr. 16

Iznācis ”Profesionālās Dārzkopības” 16. izdevums! Visi kopā – zinātnieki, uzņēmēji, sabiedrisko un valsts institūciju pārstāvji veido šo žurnālu, kuram ir sava vieta dārzkopības izdevumu vidū.

Šajā žurnālā: ieskats augļkopības vēstures līkločos, kā arī ābeļu selekcijā – visā tās garumā; padomi turpinājumā par dārzu ierīkošanu, kā arī augu nodrošināšanu; dārzkopju pieredzes stāsti; aveņu un zemeņu audzēšanas nianses; augi veselībai un pašu augu veselības nodrošinājums – mikrozaļumi un salāti; augu aizsardzība t.sk. saimniekojot bioloģiskām metodēm, kas darāms pavasarī ābeļdārzā un aktuālais par smiltsērkšķu mušu; izglītības iespējas dārzkopībā un meistarklases; vēl arī nozares aktualitātes, statistika un ne tikai.

Šo Profesionālā Dārzkopja izdevumu piedāvājam skatīt un lasīt arī versijā, kurā lapas pāršķiramas gluži kā ikdienišķā žurnālā.

Visi iepriekš publicētie "Profesionālās DĀRZKOPĪBAS" numuri skatāmi Tehnoloģiju pārnese centra (FruitTechCentre) mājas lapā nodaļā "Publicētie izdevumi".

Submitted on: 26/04/2022